دنیای بازیسازی فارسدا

اخبار و اطلاعات ، مقالات ، دوره های آموزشی و کلی حرف واسه گفتن

دنیای بازیسازی فارسدا

اخبار و اطلاعات ، مقالات ، دوره های آموزشی و کلی حرف واسه گفتن

دنیای بازیسازی فارسدا

تو این وبلاگ می تونی همه چی درمورد بازیسازی پیدا کنی. از اخبار نو تا اطلاعات نوآوری ها و مقالات آموزشی و دوره های آموزشی. تازه اخبار بازی های در دست ساخت خودم رو هم قرار می دم. مطمئن باشید آموزش ها و مقالات صد در صد تولید داخلی (: هستش و کپی برداری از سایت های دیگه نیست. پس بدون وجدان درد از وبلاگ ما استفاده کنید.

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
سلام. اسم من محمد هادی ربانی نژاد هستش و در کنار اسمم از نام فارسدا استفاده می کنم.
فارسدا به عبارتی یک لقبه که من برای خودم گذاشتم و میشه گفت به معنای پاسدار زبان فارسیست. 
خیلی از بازیسازا علی رغم اینکه در ایران بازی میسازن و مخاطباشون ایرانی هستن بازی هایشون رو صد در صد به زبان خارجی میسازن. بعلاوه ایران با قدمتی بلند و تاریخی غنی دارای پتانسیل های زیادی برای ترویج فرهنگی صحیحه. دلیل اینکه من لقب فارسدا رو انتخاب کردم این بود که میخوام زبان فارسی رو اولویت قرار بدم و سعی کنم یک بازی در شان فرهنگ غنی ایرانی - اسلامی بسازم.
سیزده سالم بود که بازیسازی رو با نرم افزار گیم میکر استودیو شروع کردم. مسیری پر پیچ و خم رو گذروندم و دو تا بازی تا بحال ساختم. بازی هایی که در حد تجربه بودن و منتشر نشدن. من عاشق بازیسازیم و اگه بار ها تو این مسیر شکست بخورم باز هم به راهم ادامه میدم و به کارم ادامه می دم. من تو این صنعت دنبال پول نمی گردم. اینجا دریایی بزرگ برای فعالیت های فرهنگیه.